Niwelacja zmarszczek z Bloomea

Wraz z wiekiem skóra twarzy traci swoją naturalną elastyczność i młody wygląd. Spada poziom jej nawilżenia oraz ujędrnienia, co jest jedną z głównych przyczyn powstawania zmarszczek. Niestety, w większości przypadków zastosowanie nawet najdroższych kremów nie będzie w stanie, idealnie wygładzić cery. Kobiety, które rozpoczęły walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry, powinny rozważyć możliwość skorzystania z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Jednym z nich jest zabieg Bloomea. Na czym polega? Jakich efektów należy się spodziewać?

Bloomea – prosty sposób na piękną i gładką skórę twarzy w każdym wieku!

Bloomea zrewolucjonizowała polski rynek kosmetyczny, w zakresie zabiegów niwelujących widoczność zmarszczek. Jak wiadomo proces starzenia się skóry jest jak najbardziej naturalny, ale też i nieuchronny. Warto tutaj również wspomnieć o tym, że zarówno nieodpowiednia pielęgnacja cery, jak i niewłaściwa dieta oraz częste wystawianie skóry na szkodliwe promieniowanie UV sprzyja powstawaniu zmarszczek. Jak skutecznie radzić sobie z defektami skóry? Najprostszym sposobem jest podjęcie decyzji o wykonaniu serii zabiegów wygładzających. Choć zabieg Bloomea pojawił się w polskich gabinetach kosmetycznych stosunkowo niedawno, to bardzo szybko zyskał on uznanie wśród polek.

Jak wygląda zabieg na twarz Bloomea?

Bloomea jest innowacyjnym zabiegiem pielęgnacyjnym, o szerokim spectrum zastosowania. Zabieg ten wykonuje się przy użyciu specjalistycznego urządzenia. Zostało ono zaprojektowane w oparciu o technologię TRIO M.M.L., która określa trzy podstawowe zasady działania urządzenia, czyli kolejno M – makroeksfoliację, M – mikrowibrację oraz L – luminoterapię. Zabieg ten jest skuteczny w walce ze zmarszczkami, ale nie tylko. Bardzo często przeprowadza się go w celu usuwania rozstępów i modelowania sylwetki. Więcej praktycznych informacji na temat zastosowania tego innowacyjnego zabiegu znajduje się na oficjalnej stronie internetowej https://bloomeapolska.pl/.

Zabiegi na zmarszczki Bloomea wyróżniają się dużą skutecznością, dodatkowo są one bezinwazyjne, czyli w pełni bezbolesne. Jesteś ciekawa jak to wygląda w rzeczywistości? Zabieg Bloomea rozpoczyna się od dokładnego i delikatnego oczyszczenia skóry twarzy poprzez wykonanie złuszczania martwego naskórka. Po tym, przy pomocy funkcji mikrowibracji w głąb skóry twarzy wtłaczane są substancje aktywne zawarte w preparatach kosmetycznych o właściwościach np. ujędrniających, wypełniających, wygładzających, nawilżających itp. Zabieg kończy się przeprowadzeniem luminoterapii, której celem jest wzmocnienie działania nakładanych na skórę kosmetyków.

Poprzedni artykułDobry sprzęt to podstawa każdego gabinetu
Następny artykuł3 zmywarki, które ułatwią Ci życie – jaką zmywarkę do zabudowy wybrać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj