Niwelacja zmarszczek z Bloomea

Wraz z wiekiem skóra twarzy traci swoją naturalną elastyczność i młody wygląd. Spada poziom jej nawilżenia oraz ujędrnienia, co jest jedną z głównych przyczyn powstawania zmarszczek. Niestety, w większości przypadków zastosowanie nawet najdroższych kremów nie będzie w stanie, idealnie wygładzić cery. Kobiety, które rozpoczęły walkę z pierwszymi oznakami starzenia się skóry, powinny rozważyć możliwość skorzystania z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Jednym z nich jest zabieg Bloomea. Na czym polega? Jakich efektów należy się spodziewać?

Bloomea – prosty sposób na piękną i gładką skórę twarzy w każdym wieku!

Bloomea zrewolucjonizowała polski rynek kosmetyczny, w zakresie zabiegów niwelujących widoczność zmarszczek. Jak wiadomo proces starzenia się skóry jest jak najbardziej naturalny, ale też i nieuchronny. Warto tutaj również wspomnieć o tym, że zarówno nieodpowiednia pielęgnacja cery, jak i niewłaściwa dieta oraz częste wystawianie skóry na szkodliwe promieniowanie UV sprzyja powstawaniu zmarszczek. Jak skutecznie radzić sobie z defektami skóry? Najprostszym sposobem jest podjęcie decyzji o wykonaniu serii zabiegów wygładzających. Choć zabieg Bloomea pojawił się w polskich gabinetach kosmetycznych stosunkowo niedawno, to bardzo szybko zyskał on uznanie wśród polek.

Jak wygląda zabieg na twarz Bloomea?

Bloomea jest innowacyjnym zabiegiem pielęgnacyjnym, o szerokim spectrum zastosowania. Zabieg ten wykonuje się przy użyciu specjalistycznego urządzenia. Zostało ono zaprojektowane w oparciu o technologię TRIO M.M.L., która określa trzy podstawowe zasady działania urządzenia, czyli kolejno M – makroeksfoliację, M – mikrowibrację oraz L – luminoterapię. Zabieg ten jest skuteczny w walce ze zmarszczkami, ale nie tylko. Bardzo często przeprowadza się go w celu usuwania rozstępów i modelowania sylwetki. Więcej praktycznych informacji na temat zastosowania tego innowacyjnego zabiegu znajduje się na oficjalnej stronie internetowej https://bloomeapolska.pl/.

Zabiegi na zmarszczki Bloomea wyróżniają się dużą skutecznością, dodatkowo są one bezinwazyjne, czyli w pełni bezbolesne. Jesteś ciekawa jak to wygląda w rzeczywistości? Zabieg Bloomea rozpoczyna się od dokładnego i delikatnego oczyszczenia skóry twarzy poprzez wykonanie złuszczania martwego naskórka. Po tym, przy pomocy funkcji mikrowibracji w głąb skóry twarzy wtłaczane są substancje aktywne zawarte w preparatach kosmetycznych o właściwościach np. ujędrniających, wypełniających, wygładzających, nawilżających itp. Zabieg kończy się przeprowadzeniem luminoterapii, której celem jest wzmocnienie działania nakładanych na skórę kosmetyków.

Niwelacja zmarszczek z Bloomea
Rate this post

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here